hello

Dr inż. Rafał Sałapata

• Przedmiot: Algebra z geom. analit. A
    Ocena: 2

Ciężki typ człowieka, taki typowy dresik:d  Ma bzika na punkcie układania flamastrów i wszystkiego czym pisze po tablicy. Na ćwiczeniach przyczepia się do każdego błędu, czasami stoi za twoimi plecami i zaciska pięści gdy tylko się pomylisz , w sumie jakby na to czekał :D Na ćwiczeniach trochę napięta atmosfera. Koła robi w miare do przeżycia, egzamin też do zaliczenia.
  • Algebra z geom. analit. A wykład
    Ocena: 4

Całkiem sympatyczny, wykłady prowadzone w przystępny sposób. Tylko, że koła dość trudne, ale do przejścia. Nie pozwala korzystać z kalkulatora co mnie osobiście bardzo wkurzało. Ale ogólnie nie jest źle.
  • Analiza Matematyczna I ćwiczenia, Algebra z geom. analit. wykład
    Ocena: 4,5

Ćwiczenia z analizy z nim choć późno w poniedziałki do najgorszych nie należały. Wysoko ceni aktywność, koła do najtrudniejszych nie należały i jako człowiek mi wydawał się całkiem sympatyczny. Nie wiem czy było to efektem późnej pory czy samego Pana Sałapaty ale co ćwiczenia pojawiał się przykład z którym nie mógł sobie poradzić i często siedział i myślał 5-10 minut by ostatecznie poddać się lub zrobić go dziwną metodą której nikt nie rozumiał.
    Co do wykładu: kolokwia do ćwiczeń na średnim poziomie i brak możliwości używania kalkulatora, sam wykład do porywających nie należał, nie był jednak obowiązkowy więc z pomocą eTrapeza na luzie do przejścia. Istnieje możliwość przepisania oceny od 4,5 lub 3 i przynajmniej 4 pkt (z 10 możliwych) z aktywności.